.ZadarHR repo report

Published October 12th 2018 - Available 30 sources content

ZadarHRrepo by ZDtim

U ovom repo cete naci najnovije addonove i buildove od nasega tima potpuno prilagodjenih za podrucje ExYu i balkana

Discuss & Review on wiki.kodi.ac new

Addon Direct Link
Universal Album Scraper metadata.album.universal-2.7.5.zip
Universal Artist Scraper metadata.artists.universal-4.3.0.zip
AllMusic Scraper Library metadata.common.allmusic.com-3.2.0.zip
fanart.tv Scraper Library metadata.common.fanart.tv-3.6.0.zip
IMDB Scraper Library metadata.common.imdb.com-3.1.4.zip
MusicBrainz Scraper Library metadata.common.musicbrainz.org-2.2.0.zip
TheAudioDb Scraper Library metadata.common.theaudiodb.com-2.0.1.zip
The Movie Database Scraper Library metadata.common.themoviedb.org-3.1.9.zip
The Movie Database metadata.themoviedb.org-5.1.5.zip
The TVDB metadata.tvdb.com-3.0.13.zip
The Movie Database metadata.tvshows.themoviedb.org-3.1.0.zip
Zadar Wizard plugin.program.ZadarWizard-1.0.1.zip
Adriana Europe plugin.video.adrianaeurope-1.1.0.zip
Adriana KIDS plugin.video.adrianakids-1.0.3.zip
Adriana MOVIE plugin.video.adrianamovie-1.0.4.zip
Adriana MUSIC plugin.video.adrianamusic-1.0.5.zip
Adriana TV plugin.video.adrianatv-1.2.zip
Adriana XXX plugin.video.adrianaxxx-1.0.3.zip
Exodus plugin.video.exodus-8.1.5.zip
f4mTester plugin.video.f4mTester-2.7.2.zip
Kid's Movies plugin.video.kmER-0.1.0.zip
LiveStreamsPro plugin.video.live.streamspro-2.8.1.zip
Live in Zadar Build plugin.video.liveinzadar-1.0.1.zip
Vukovar u srcu TV plugin.video.vukovarusrcuTV-1.1.2.1.zip
Yoda plugin.video.Yoda-1.1.4.zip
YouTube plugin.video.youtube-6.4.0.zip
Blamo Repo repository.blamo-0.1.6.zip
Kodi Bae Repository repository.kodibae-1.0.0.zip
..Kodil Repository repository.kodil-1.3.zip
Live TV Serbia Repository repository.livetvSerbia-1.1.zip
Quasar Repository repository.quasar-0.9.78.zip
supremacy repository.supremacy-2.5.zip
Tojelako Repository repository.tojelako-1.7.zip
universalscrapers-repository repository.universalscrapers-1.0.0.zip
TVADDONS.CO Add-on Repository repository.xbmchub-3.0.0.zip
.ZadarHR repo repository.ZadarHRrepo-1.3.7.5.zip
Croatian resource.language.hr_hr-3.0.12.zip
Common plugin cache script.common.plugin.cache-2.5.10.zip
Exodus Artwork script.exodus.artwork-1.0.8.zip
Exodus Metadata script.exodus.metadata-1.0.3.zip
Exodus Redux Artwork script.exodusredux.artwork-1.0.2.zip
Exodus Redux Metadata script.exodusredux.metadata-1.0.2.zip
Maverick Pair With script.maverick.pairwith-1.6.zip
Common addon methods script.module.addon.common-2.0.0.zip
Addon Signals script.module.addon.signals-0.0.3.zip
arrow script.module.arrow-0.10.0.zip
BeautifulSoup script.module.beautifulsoup-3.2.1.zip
BeautifulSoup4 script.module.beautifulsoup4-4.5.3.zip
certifi script.module.certifi-2017.07.27.1.zip
chardet script.module.chardet-3.0.4.zip
CherryPy Kodi module script.module.cherrypy-11.0.1.zip
dateutil script.module.dateutil-2.5.3.zip
Exodus Module script.module.exodus-1.7.zip
Exodus Redux Module script.module.exodusredux-1.0.9.zip
future script.module.future-0.16.0.4.zip
futures script.module.futures-2.2.0.zip
httplib2 script.module.httplib2-0.10.3.zip
idna script.module.idna-2.6.zip
Kodi Six script.module.kodi-six-0.0.2.zip
Lambdascrapers Module script.module.lambdascrapers-1.8.0.zip
LiveResolver script.module.liveresolver-2.2.20.zip
livestreamer script.module.livestreamer-1.12.0.zip
Metadata and Artwork module script.module.metadatautils-1.0.19.zip
metahandler script.module.metahandler-2.9.0.zip
Musicbrainz NGS webservice python bindings script.module.musicbrainz-0.6.0.zip
MySQL Connector/Python script.module.myconnpy-1.1.7.zip
NaN Scrapers script.module.nanscrapers-0.5.51.zip
NevenaCinema script.module.NevenaCinema-1.0.zip
Parsedom for xbmc plugins script.module.parsedom-2.5.2.zip
Placenta Module script.module.placenta-1.5.5.zip
Python Koding AIO script.module.python.koding.aio-0.9.9.4.3.zip
Python Requests script.module.python.requests-2.16.3.zip
PyXBMCt script.module.pyxbmct-1.3.0.zip
requests script.module.requests-2.19.1.zip
ResolveURL script.module.resolveurl-5.0.06.zip
RobinHoodCinema script.module.RobinHoodCinema-1.0.zip
Plugin routing script.module.routing-0.2.1.zip
Common Libraries script.module.schism.common-2018.03.10.zip
Simple Downloader for xbmc plugins script.module.simple.downloader-1.9.5.zip
Simple Cache Module script.module.simplecache-1.0.16.zip
simplejson script.module.simplejson-3.3.0.zip
singledispatch script.module.singledispatch-3.4.0.3.zip
six script.module.six-1.11.0.zip
t0mm0's common stuff script.module.t0mm0.common-2.1.1.zip
The TVDB API v2 script.module.thetvdb-1.0.27.zip
TheYid's common stuff script.module.TheYid.common-0.1.2.zip
unidecode script.module.unidecode-0.4.16.zip
Universal Scrapers script.module.universalscrapers-1.0.0.zip
urllib3 script.module.urllib3-1.22.zip
URLResolver script.module.urlresolver-4.0.17.zip
Adult Resolver SMU Extension script.module.urlresolver.xxx-1.0.09.zip
xmltodict script.module.xmltodict-0.11.0.zip
Yoda Module script.module.Yoda-1.00.041.zip
youtube-dl Control script.module.youtube.dl-18.1107.0.zip
Placenta Artwork script.placenta.artwork-1.0.7.zip
Placenta Metadata script.placenta.metadata-1.0.1.zip
Poseidon Artwork script.poseidon.artwork-1.0.5.zip
Poseidon Metadata script.poseidon.metadata-1.0.0.zip
Skin Helper Service script.skin.helper.service-1.1.24.zip
Uranus Artwork script.uranus.artwork-2018.02.20.zip
F4mProxy script.video.F4mProxy-2.8.8.zip
Yoda Artwork script.Yoda.artwork-1.0.6.zip
Yoda Metadata script.Yoda.metadata-1.0.3.zip
OpenSubtitles.org by OpenSubtitles service.subtitles.opensubtitles_by_opensubtitles-5.2.15.zip
Podnapisi.net service.subtitles.podnapisi-5.4.2.zip
Titlovi.com Official service.subtitles.titlovi-com-official-1.1.0.zip
Version Check service.xbmc.versioncheck-0.4.6.zip
Version Last checked size url
1.3.7.7
20/2/20
June 23rd 2020
OK download
263.26 KiB https://raw.githubusercontent.com/kodimatija/Zadar...
dad9fc54a3075288c12fbc231bf9b27e
Version Last checked size url
1.3.7.6
20/2/5
June 16th 2020
OK download
263.25 KiB https://raw.githubusercontent.com/kodimatija/Zadar...
326a09cc604360bffa1f89dc252985ef
Version Last checked size url
1.3.7.5
19/10/21
June 16th 2020
OK download
263.24 KiB https://raw.githubusercontent.com/kodimatija/Zadar...
4a6ea4efbe9e53e0be62c47523646ad7
Version Last checked size url
1.3.7.2
19/10/18
June 16th 2020
We've seen errors
263.24 KiB http://kodibalkan.com/repo/programi/repository.Zad...
254508ee633d5cb885c6a55c912b7ba1
June 16th 2020
OK download
263.24 KiB https://raw.githubusercontent.com/kodimatija/Zadar...
254508ee633d5cb885c6a55c912b7ba1
Version Last checked size url
1.3.7
19/10/17
June 16th 2020
OK download
263.24 KiB https://raw.githubusercontent.com/kodimatija/Zadar...
e0eade46a4934d88db3a0bc972ec213f
Version Last checked size url
1.3.6
19/9/28
June 22nd 2020
OK download
263.24 KiB https://raw.githubusercontent.com/kodimatija/Zadar...
a3c0fddad59703c04729e7de1766f5ac
Version Last checked size url
1.3.5
19/9/1
June 27th 2020
OK download
263.37 KiB http://absolut-kodi.com/repository/repository.Zada...
f0d18e4c0deb475366972e1b2f557531
June 16th 2020
We've seen errors
263.37 KiB https://raw.githubusercontent.com/kodimatija/Zadar...
f0d18e4c0deb475366972e1b2f557531
Version Last checked size url
1.3.4
19/8/21
June 16th 2020
We've seen errors
263.35 KiB https://raw.githubusercontent.com/kodimatija/Zadar...
e5622fbb14e7475d0bff163551192f61
Version Last checked size url
1.3.3
19/8/19
June 16th 2020
We've seen errors
263.35 KiB https://raw.githubusercontent.com/kodimatija/Zadar...
912de4ed73193d93f38e120b3f31552c
Version Last checked size url
1.3.2
19/7/16
June 16th 2020
We've seen errors
263.33 KiB https://raw.githubusercontent.com/kodimatija/Zadar...
73e62cd8115c269098ee69efd0ea3149
Version Last checked size url
1.3.1
19/7/4
June 16th 2020
We've seen errors
263.33 KiB https://raw.githubusercontent.com/kodimatija/Zadar...
378a5a21fb19bc92c87de27b64048487
Version Last checked size url
1.3.0
19/7/2
June 16th 2020
We've seen errors
263.33 KiB https://raw.githubusercontent.com/kodimatija/Zadar...
39061b8d0f2723f53647597de692c67e
Version Last checked size url
1.2.9
19/3/27
June 16th 2020
We've seen errors
263.32 KiB https://raw.githubusercontent.com/kodimatija/Zadar...
bfbbd864481792a31b30eae15933e81d
Version Last checked size url
1.2.8
19/2/25
June 16th 2020
We've seen errors
263.32 KiB https://raw.githubusercontent.com/kodimatija/Zadar...
fd09ce30553cf636e58dce3578a038e1
Version Last checked size url
1.2.7
19/2/21
June 16th 2020
We've seen errors
263.29 KiB https://raw.githubusercontent.com/kodimatija/Zadar...
78daae042a4c970c9c2474ce5b3aaf2b
Version Last checked size url
1.2.6
19/1/23
June 16th 2020
We've seen errors
263.26 KiB https://raw.githubusercontent.com/kodimatija/Zadar...
9adca219f907ae0f60272192f12a94de
Version Last checked size url
1.2.5
19/1/10
June 16th 2020
We've seen errors
263.24 KiB https://raw.githubusercontent.com/kodimatija/Zadar...
933785af756242b175f2026f89606328
Version Last checked size url
1.2.4
19/1/6
June 16th 2020
We've seen errors
263.34 KiB https://raw.githubusercontent.com/kodimatija/Zadar...
5ced9f05e056fe8d1ae884e275d3a6ec
Version Last checked size url
1.2.3
18/12/11
June 16th 2020
We've seen errors
263.32 KiB http://www.vectordroid.com/repo/2.%20REPOSITORY%20...
f1baffae3217321ec8a66c6d71ca9052
June 16th 2020
We've seen errors
263.32 KiB https://raw.githubusercontent.com/kodimatija/Zadar...
f1baffae3217321ec8a66c6d71ca9052
Version Last checked size url
1.2.2
18/12/8
June 16th 2020
We've seen errors
263.3 KiB http://www.vectordroid.com/repo/2.%20REPOSITORY%20...
3236ac545c9918f5cb9223340cb0f957
June 16th 2020
We've seen errors
263.3 KiB https://raw.githubusercontent.com/kodimatija/Zadar...
3236ac545c9918f5cb9223340cb0f957
Version Last checked size url
1.2.1
18/11/28
June 22nd 2020
We've seen errors
263.28 KiB http://www.vectordroid.com/repo/2.%20REPOSITORY%20...
98f8cffee37e601da6b91c0e95f7444b
June 16th 2020
We've seen errors
263.28 KiB https://raw.githubusercontent.com/kodimatija/Zadar...
98f8cffee37e601da6b91c0e95f7444b
Version Last checked size url
1.2.0
18/11/14
June 16th 2020
We've seen errors
263.26 KiB https://raw.githubusercontent.com/kodimatija/Zadar...
ada5ca6b1e1e00c60df820e029483401
Version Last checked size url
1.1.9
18/10/27
June 22nd 2020
We've seen errors
263.26 KiB http://www.vectordroid.com/repo/2.%20REPOSITORY%20...
c3d8b5d95a2b9136557ca1d166237220
June 16th 2020
We've seen errors
263.26 KiB https://raw.githubusercontent.com/kodimatija/Zadar...
c3d8b5d95a2b9136557ca1d166237220
Version Last checked size url
1.1.6
18/10/12
June 16th 2020
OK download
263.13 KiB https://raw.githubusercontent.com/kodimatija/repos...
fe0faa389f7db421fbbe970db1b77214