Internetowa.tv report

Published December 27th 2019 - Available 12 sources preview

Content (experimental)

  • Zaloguj
  • Telewizja
  • Transmisje sportowe
    • Dzisiaj, 15:55 - 18:00 - Piłka nożna: Liga angielska: mecz: Southampton FC - Crystal Palace FC (Canal+ Sport)
    • Dzisiaj, 16:10 - 19:20 - Hokej: Puchar Polski: mecz finałowy (TVP Sport)
    • Dzisiaj, 17:30 - 20:15 - Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga: mecz: BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski - Polski Cukier Toruń (Polsat Sport)
    • Dzisiaj, 17:50 - 20:00 - Koszykówka mężczyzn: VTB United League: mecz: Stelmet Enea BC Zielona Góra - Lokomotiw Kubań (Eurosport 2)
    • Dzisiaj, 18:25 - 20:40 - Piłka nożna: Liga angielska: mecz: Norwich City FC - Tottenham Hotspur FC (Canal+ Sport)
    • Dzisiaj, 18:30 - 20:00 - Biatlon: World Team Challenge: studio (Eurosport 1)
    • Dzisiaj, 19:40 - 21:55 - Piłka ręczna mężczyzn: Turniej Czterech Narodów: mecz: Polska - Zjednoczone Emiraty Arabskie (TVP Sport)
    • Dzisiaj, 20:15 - 23:00 - Hokej: Puchar Spenglera: mecz fazy grupowej (Polsat Sport)
    • Dzisiaj, 20:40 - 22:45 - Piłka nożna: Liga angielska: mecz: Burnley FC - Manchester United FC (Canal+ Sport)
    • Dzisiaj, 22:30 - 00:05 - Dart: Mistrzostwa świata - Londyn 2019: 4. runda (TVP Sport)
    • Dzisiaj, 23:00 - 01:45 - Koszykówka mężczyzn: NBA: mecz: Denver Nuggets - Memphis Grizzlies (Canal+ Sport)
    • Dzisiaj, 23:40 - 23:45 - Sportowy obraz dnia: program sportowy (Polsat News)
    • Jutro, 01:00 - 04:00 - Hokej: NHL: mecz: Carolina Hurricanes - Washington Capitals (TVP Sport)
    • Jutro, 03:00 - 11:00 - Narciarstwo alpejskie: Zawody Pucharu Świata w Lienzu: 1. przejazd slalomu kobiet (Canal+ Sport)
    • Jutro, 11:00 - 12:30 - Narciarstwo alpejskie: Zawody Pucharu Świata w Bormio: zjazd mężczyzn (Eurosport 1)
    • Jutro, 11:00 - 12:30 - 7. strefa: magazyn siatkarski (Polsat Sport)
    • Jutro, 11:10 - 13:00 - Biegi narciarskie: Tour de Ski w Lenzerheide: biegi sprinterskie stylem dowolnym kobiet i mężczyzn (Eurosport 2)
    • Jutro, 11:30 - 13:30 - Biegi narciarskie: Tour de Ski w Lenzerheide: biegi sprinterskie stylem dowolnym kobiet i mężczyzn (TVP Sport)
    • Jutro, 12:30 - 14:00 - Narciarstwo alpejskie: Zawody Pucharu Świata w Lienzu: 2. przejazd slalomu kobiet (Eurosport 1)
    • Jutro, 13:30 - 15:45 - Dart: Mistrzostwa świata - Londyn 2019: mecz ćwierćfinałowy (TVP Sport)
    • Jutro, 14:00 - 15:00 - Narciarstwo alpejskie: Zawody Pucharu Świata w Bormio: slalom do kombinacji mężczyzn (Eurosport 1)
    • Jutro, 14:30 - 14:55 - Bitwa o Anglię: magazyn piłkarski (Canal+ Sport)
    • Jutro, 14:55 - 17:00 - Piłka nożna: Liga angielska: mecz: Arsenal FC - Chelsea FC (Canal+ Sport)
    • Jutro, 15:10 - 17:40 - Hokej: Puchar Spenglera: mecz fazy play-off (Polsat Sport Extra)
    • Jutro, 15:55 - 18:00 - Piłka nożna: 2. liga angielska: mecz: Huddersfield Town FC - Blackburn Rovers (Eleven Sports 1)
    • Jutro, 16:15 - 17:30 - Skoki narciarskie: Turniej Czterech Skoczni w Oberstdorfie: studio (TVP Sport)
    • Jutro, 17:00 - 17:25 - Bitwa o Anglię: magazyn piłkarski (Canal+ Sport)
    • Jutro, 17:20 - 17:30 - Skoki narciarskie: Turniej Czterech Skoczni w Oberstdorfie: studio (TVP 1)
    • Jutro, 17:25 - 19:30 - Piłka nożna: Liga angielska: mecz: Liverpool FC - Wolverhampton Wanderers FC (Canal+ Sport)
    • Jutro, 17:30 - 19:15 - Skoki narciarskie: Turniej Czterech Skoczni w Oberstdorfie: mecz: Start Lublin - Legia Warszawa (Eurosport 1)
    • Jutro, 19:30 - 20:00 - Bitwa o Anglię: magazyn piłkarski (Canal+ Sport)
    • Jutro, 20:05 - 20:25 - Piłka ręczna mężczyzn: Turniej Czterech Narodów: studio (TVP Sport)
    • Jutro, 20:15 - 23:00 - Hokej: Puchar Spenglera: mecz fazy play-off (Polsat Sport)
    • Jutro, 20:25 - 22:30 - Piłka ręczna mężczyzn: Turniej Czterech Narodów: mecz: Polska - Białoruś (TVP Sport)
    • Jutro, 23:05 - 00:00 - Dart: Mistrzostwa świata - Londyn 2019: mecz ćwierćfinałowy (TVP Sport)
    • Poniedziałek, 00:00 - 02:45 - Koszykówka mężczyzn: NBA: mecz: Toronto Raptors - Oklahoma City Thunder (Canal+ Sport)
    • Poniedziałek, 15:10 - 18:00 - Hokej: Puchar Spenglera: 1. mecz półfinałowy (Polsat Sport Extra)
    • Poniedziałek, 17:30 - 20:15 - Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga: mecz: GTK Gliwice - Stelmet Enea BC Zielona Góra (Polsat Sport)
    • Poniedziałek, 20:00 - 21:55 - Dart: Mistrzostwa świata - Londyn 2019: mecz półfinałowy (TVP Sport)
    • Poniedziałek, 20:15 - 23:00 - Hokej: Puchar Spenglera: mecz półfinałowy (Polsat Sport)
    • Poniedziałek, 20:40 - 23:00 - Piłka nożna: 2. liga angielska: mecz: Derby County FC - Charlton Athletic FC (Eleven Sports 1)
    • Poniedziałek, 22:30 - 00:15 - Dart: Mistrzostwa świata - Londyn 2019: mecz półfinałowy (TVP Sport)
    • Wtorek, 00:00 - 00:05 - Sportowy obraz dnia: program sportowy (Polsat News)
    • Wtorek, 01:05 - 04:00 - Hokej: NHL: mecz: Pittsburgh Penguins - Ottawa Senators (TVP Sport)
    • Wtorek, 12:10 - 15:00 - Hokej: Puchar Spenglera: mecz finałowy (Polsat Sport)
    • Wtorek, 12:20 - 13:30 - Biegi narciarskie: Tour de Ski w Toblach: bieg na 15 km stylem dowolnym mężczyzn (Eurosport 1)
    • Wtorek, 14:00 - 15:15 - Skoki narciarskie: Turniej Czterech Skoczni w Garmisch-Partenkirchen: kwalifikacje (Eurosport 1)
    • Wtorek, 14:50 - 16:05 - Biegi narciarskie: Tour de Ski w Toblach: bieg na 10 km stylem dowolnym kobiet (Eurosport 2)
    • Wtorek, 14:55 - 16:35 - Biegi narciarskie: Tour de Ski w Toblach: bieg na 10 km stylem dowolnym kobiet (TVP Sport)
    • Wtorek, 21:00 - 23:45 - Koszykówka mężczyzn: NBA: mecz: Indiana Pacers - Philadelphia 76ers (Canal+ Sport)
  • Filmy
    • Kiss Kiss Bang Bang
    • Jack Frost
    • Artur ratuje Gwiazdkę / Arthur Christmas
    • Świąteczna dziewczyna / A Cinderella Christmas
    • Listy do M. 3
    • Listy do M. 2
    • Listy do M.
    • Śnięty Mikołaj / The Santa Clause
    • Święta Last Minute / Christmas with the Kranks
    • Powrót do Christmas Creek / Return to Christmas Creek
    • Opowieść wigilijna / A Christmas Carol
    • Kochajmy się od święta / Love the Coopers
    • Kevin sam w Nowym Jorku / Home Alone 2: Lost in New York 2 godz. Udostępnij
    • Kevin sam w domu / Home Alone
    • Grinch: świąt nie będzie / How the Grinch Stole Christmas
    • Elf
    • Ekspres polarny / The Polar Express
    • Bajkowe Boże Narodzenie / A Princess for Christmas
    • 47 Meters Down: Uncaged
    • 15 Minutes of War / L'intervention
    • The Intruder
    • Sztuka samoobrony / The Art of Self-Defense
    • Lockdown: Godzina zero / Lockdown / Lockdown: Tödliches Erwachen
    • Kraina nadziei / Oma maa
    • Brian Banks
    • 70 Binladens
    • Złodziejaszki / Manbiki Kazoku
    • Podróż w niepamięć / Head Full of Honey
    • Dobro własne / Il bene mio
    • Lizzie
    • >> Nastepna strona >>
  • - kategorie
  • - rok
  • - wersja językowa
  • Seriale
    • Medyceusze: Władcy Florencji / Medici: Masters of Florence
    • Mroczne materie / His Dark Materials
    • Krypton
    • Młody Sheldon / Young Sheldon
    • Marianne
    • The Act
    • Potwór z bagien / Swamp Thing
    • Glitch
    • Geniusz
    • Czarna Lista / The Blacklist
    • City on a Hill
    • Goblin Slayer
    • Castlevania
    • Tuca i Bertie
    • Mentalista
    • Elementary
    • Dollar
    • Starsza pani musi fiknąć
    • Na wspólnej
    • Wikingowie
    • Pakt
    • Ranczo
    • Ojciec Mateusz
    • Tom i Jerry / Tom and Jerry
    • Love Alarm
    • Hyperdrive
    • Pełne morze / Alta mar
    • 12 Monkeys
    • Strzelec / Shooter
    • Wojownik / Warrior
    • Orange is the new black
    • Into the Dark
    • Big Mouth
    • The Gifted: Naznaczeni / The Gifted
    • The Expanse
    • Templariusze / Knightfall
    • Van Helsing
    • Nawiedzony dom na wzgórzu / The Haunting of Hill House
    • Jednostka 19 / Station 19
    • The Good Doctor
    • Dynastia / Dynasty
    • Titans
    • 1983
    • Tell Me a Story
    • Zagubieni w kosmosie / Lost in Space
    • Okręt / Das Boot
    • Brytania / Britannia
    • Papież. Najpotężniejsze narzędzie Kościoła
    • Miłość, śmierć i roboty / Love, Death & Robots
    • Zagubieni / Lost
    • Kwarantanna / Containment
    • Emerald City
    • Amerykańscy Bogowie / American Gods
    • Into The Badlands
    • Luke Cage
    • BreakOut Kings
    • Euforia / Euphoria
    • Czarnobyl / Chernobyl
    • El Chapo
    • Iron Fist
    • Egzorcysta / The Exorcist
    • Ty / You
    • The Purge
    • Gomorra
    • Marco Polo
    • Five Came Back
    • The Ranch
    • Tabula rasa
    • Arrow
    • Bloodline
    • Baronowie narkotykowi / Drug Lords
    • Szefowa / Girlboss
    • The Defenders
    • Łowcy trolli / Trollhunters
    • Kruk. Szepty słychać po zmroku
    • Californication
    • Altered Carbon
    • M jak miłość
    • Kuchenne rewolucje
    • Czterej pancerni i pies
    • Atypowy / Atypical
    • Sex Education
    • Barwy szczęścia
    • Przyjaciółki
    • Pierwsza miłość
    • Chilling Adventures of Sabrina
    • Fargo
    • Narcos: Meksyk / Narcos: Mexico
    • Peaky Blinders
    • Dochodzenie / The Killing
    • Ania, nie Anna / Anne
    • Most nad Sundem / Bron / Broen
    • Glina
    • Broadchurch
    • Downton Abbey
    • Belfer
    • Doktor Who / Doctor Who
    • Czarne lustro / Black Mirror
    • Sense8
    • Utopia
    • Nie z tego świata / Supernatural
    • Siberia
    • Rodzina Soprano / The Sopranos
    • Shameless - Niepokorni / Shameless
    • Czas honoru
    • Synowie Anarchii / Sons of Anarchy
    • W garniturach / Suits
    • Daredevil
    • Skam
    • Pacyfik / The Pacific
    • Making a Murderer
    • Dexter
    • Homeland
    • Dom z papieru / La casa de papel
    • Tabu / Taboo
    • Kompania braci / Band of Brothers
    • Dark
    • BoJack Horseman
    • The Punisher
    • Zakazane imperium / Boardwalk Empire
    • Mr. Robot
    • The 100
    • Stranger Things
    • Teoria wielkiego podrywu / The Big Bang Theory
    • Ozark
    • Lucyfer / Lucifer
    • Fear the Walking Dead
    • The Walking Dead
    • Dr House / House M.D.
    • Prawo ulicy / The Wire
    • Detektyw / True Detective
    • House of Cards
    • Sherlock
    • Rick i Morty / Rick and Morty
    • Riverdale
    • Trzynaście powodów / Thirteen Reasons Why
    • Breaking Bad
    • Narcos
    • Gra o tron / Game of Thrones
  • Dla dzieci
    • Artur ratuje Gwiazdkę / Arthur Christmas
    • Opowieść wigilijna / A Christmas Carol
    • Ekspres polarny / The Polar Express
    • Batman kontra Wojownicze Żółwie Ninja
    • Batman: Hush
    • Księżniczka łabędzi i królestwo muzyki / The Swan Princess: A Royal Myztery
    • Sekretne życie zwierzaków domowych 2 / The Secret Life of Pets 2
    • Angry Birds Film 2 / The Angry Birds Movie 2
    • Monster High: Zelektryzowani / Monster High: Electrified
    • Salma w krainie dusz / Dia de Muertos
    • Barbie: Super księżniczki / Barbie in Princess Power
    • Klaus
    • Ruben Brandt, kolekcjoner / Ruben Brandt, Collector
    • Dragon Ball Z: Martwa strefa
    • Barbie: Idealne święta / Barbie: A Perfect Christmas
    • Wonder Woman: Bloodlines
    • Następcy 3 / Descendants 3
    • Król lew
    • Toy Story 4
    • Praziomek
    • LEGO DC: Batman - Grunt to rodzinka
    • Księżniczka Łabędzi i królestwo muzyki
    • Manu. Bądź sobą!
    • Justice League vs the Fatal Five
    • Tom i Jerry: Szybcy i kudłaci / Tom and Jerry: Fast and Furry
    • Tom i Jerry: Dziadek do orzechów / Tom and Jerry: A Nutcracker Tale
    • The Swan Princess: Kingdom of Music
    • Jetsonowie spotykają Flintstonów / The Jetsons Meet The Flintstones
    • Wielka podróż Cyrkielki / Cirkeline, Coco og det vilde næsehorn
    • Misiek w Nowym Jorku / Norm of the North
    • >> Nastepna strona >>
  • Szukaj (filmy/seriale)
  • Ustawienia

Sources (12)

Version url size Last checked
1.6.9
19/12/27
https://github.com/mbebe/blomqvist/raw/master/zips...
6753961ec6a2ba8d17d27c8012d01292
177.88 KiB December 28th 2019
OK download
1.6.8
19/12/7
https://github.com/mbebe/blomqvist/raw/master/zips...
903a725cd67445603491694fc1d2c980
177.86 KiB December 7th 2019
OK download
1.6.7
19/10/23
https://github.com/mbebe/blomqvist/raw/master/zips...
94227b1c5caa02edcd7a28c1b86ab35a
177.73 KiB October 24th 2019
OK download
1.6.4
19/6/27
https://github.com/mbebe/blomqvist/raw/master/zips...
e8c2d3d0368c75ff33bf447bb2d30ac8
177.51 KiB June 29th 2019
OK download
1.6.3
19/6/25
https://github.com/mbebe/blomqvist/raw/master/zips...
4e1d51917f1f950ac354a3b3054d058d
177.82 KiB June 27th 2019
OK download
1.6.2
19/6/18
https://github.com/mbebe/blomqvist/raw/master/zips...
4845f5256a4fe33e48289b57b48cdcce
177.74 KiB June 19th 2019
OK download
1.6.1
19/6/16
https://github.com/mbebe/blomqvist/raw/master/zips...
689624affa25ac54df0dd402d77b4cf7
177.63 KiB June 17th 2019
OK download
1.5
19/5/8
https://github.com/mbebe/blomqvist/raw/master/zips...
df0edcb24beb0bb7477ec9aeacf746bf
147.24 KiB May 10th 2019
OK download
1.4
19/4/27
https://github.com/mbebe/blomqvist/raw/master/zips...
a5d4447f8c99d8a631bcbfc0242bcff8
148.02 KiB April 28th 2019
OK download
1.3
19/4/4
https://github.com/mbebe/blomqvist/raw/master/zips...
8118e68fab8cd5bae96b7783a95effe7
147.35 KiB April 8th 2019
OK download
1.2
19/3/7
https://github.com/mbebe/blomqvist/raw/master/zips...
f023ef1ad99c627541ba2396b3e3a195
230.56 KiB March 8th 2019
OK download
1.1
19/3/1
https://github.com/mbebe/blomqvist/raw/master/zips...
e0d69f4b36b58a1ee25ef6e81dcbc8fd
230.48 KiB March 6th 2019
OK download